Лизгачки Порта тркала FSY

Краток опис:

Профил на компанијата Бизнис Тип: Фабрика Главни производи: лизгачки портата тркала, закачалката ролери, лизгачки портата песна, најлон тркала и така натаму. Локација: Жеџијанг, Кина (континентална) Година на основање: 2002 Основни информации 1. Y, U, V облик на жлебот лизгачки портата заклучена или заварени под-страна лизгање портата, straddling и тркалање на лизгачки портата песни. Со контрола на електрична портата мотор, портата ќе биде втурнат по патеките. 2. Изработени од општата челик даде на квалитет и трајност. 3. Површинска ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,2-50 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Профил на компанијата

  Бизнис информации: Фабрика

  Главни производи: лизгачки портата тркала, закачалката ролери, лизгачки портата песна, најлон тркала и така натаму.

  Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)

  Година на основање: 2002

  Основни информации

  1. Y, U, V облик на жлебот лизгачки портата забравена или заварени под-страна на лизгачка врата, straddling и тркалање на лизгачки портата Мелодии. Со контрола на електрична портата мотор, портата ќе биде втурнат по патеките.

  2. Изработени од општата челик даде на квалитет и трајност.

  3. Површинска alvanized во боја или сребрена, кој го направи тркала совршено отпорни да се бори против 'рѓа.

  4. постојните дијаметри доаѓаат во 48mm, 58mm, 68mm, 78mm, 88mm, 98mm, на couse, обичај големини е можно да се развиена.

  5. Во влезат на тркалата, еднокреветни или двокреветни лежишта се алтернатива.

   

  3.Product Детали

  Нашите главно за производство на лизгачки портата тркала, лизгачки портата ролери, лизгачки портата макара, лизгачки ролери врата, slinding тркало врати, лизгачки врати макара, оброк лопатче, најлон ролери, најлон тркала, лизгачки портата песна, лизгачка врата track.industrial хардвер и така на.

  Плаќање и транспорт

  Плаќање: T / T или L / C

  Детали за испорака: во рок од 30-50 дена по потврдата за нарачка.

   

  Пакување и испорака

  ФОБ пристаниште: Ningbo или Шангај

  Пакување: Картон или ткаени торба

  Картон големина: 30 * 20 * 17 CM

   

  Главниот пазар

  Обично ние извоз во САД, Дубаи, Шпанија, Ирска,

  Израел, Хондурас и така натаму.

  апликација

  лизгачки закачалката врати, лизгачки портата, вратата закачалката и така натаму.

   

  Главна конкурентна предност

  Имаме повеќе од 15 години професионално искуство како производител на лизгачки портата тркало, лизгачка врата песна, закачалката ролери, најлон тркала и така натаму.

  1.We снабдување производи со висок квалитет за многу компании.

  2.Small судењето наредби може да се прифати, бесплатен примерок е достапен

  3.Our цена е разумна и да ја задржите врвен квалитет за секој клиенти20170816152942_7227720170816152921_51497


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи