хардвер SD1

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,2-50 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  20170818080212_53237


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи